روابط عمومی دانشگاه آزاد واحدکنگاور
 
اخبار دانشگاه

مانور زلزله وایمنی به همت اموردانشجویی وکانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور برگزارشد.

مهندس عزیزاله رحمتی معاون آموزشی ودانشجویی واحدکنگاور هدف از اجرای این مانور را آمادگی در برابر خطرات طبیعی مانندزمین لرزه ، آمادگی برای انجام واکنش های صحیح و سریع در برابر زلزله و آتش سوزی  و افزایش سطح آگاهی دانشجویان در مورد نحوه مقابله با حوادث و کاهش خسارات آن عنوان کرد.

وی افزود :در این مانور که زلزله فرضی در ساعت 10:30 دقیقه صبح اتفاق افتاده بود اعضای ستادبحران استان و اعضای جمعیت هلال احمر در محل حادثه حضور یافتند و نسبت به کمک و امداد رسانی به مصدومان  و خاموش نمودن آتش سوزی  اقدام کردند .

رحمتی بیان داشت : این مانور که به همت اموردانشجویی و کانون دانشجویی واحد کنگاور در سایت دانشگاه و با همکاری ادارات  جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی ، آتش نشانی و اورژانس کنگاور و با حضور مسوولان شهرستان برگزار شد.

معاون آموزشی ودانشجویی واحدکنگاور درخاتمه افزود: عملیات بیرون آوردن مجروحین از زیر آوار، انتقال افراد مصدوم از ارتفاعات، انتقال حادثه دیدگان از داخل ساختمان به محوطه و بیمارستان صحرایی گوشه هایی از این مانور بود.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۲/۰۹/۱۶ توسط روابط عمومی

قابل توجه دانشجویان جدید الورود(ورودی بهمن ۹۱):

انتخاب واحداین دسته از دانشجویان پس از اعلام نتایج توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی طبق جدول زمانبندی که از طریق همین سایت اعلام می گردد انجام می پذیرد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ توسط روابط عمومی

زمان بندی انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲/۹۱

شروع انتخاب واحد: ۱۹بهمن

پایان انتخاب واحد: ۲۷ بهمن

رشته های: حقوق، مشاوره وراهنمایی، روانشناسی، مدیریت دولتی، برق ،کامپیوترِ، ساختمان

http://www.iaukangavar.ac.ir

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۱۱/۱۴ توسط روابط عمومی

ثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ازساعت ۱۴  نوزدهم (19) دی/اعلام نتایج اواسط بهمن‌ماه

خبرگزاری آنا: رئیس‌ مرکز آزمون دانشگاه ازاد اسلامی گفت: ثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از امروز سه شنبه ۱9 دی‌ماه ساعت ۱۴:۰۰ آغاز می‌شود و تا ۳۰ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ناصر اقبالی رئیس‌ مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، صبح امروز در نشستی‌خبری با تشریح جزئیات این خبر گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org  نسبت به ثبت نام خود برای نیمسال دوم، بهمن ماه اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون خاطرنشان کرد: فارغ التحصیلان مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته می توانند در این مرحله ثبت نام کنند، ثبت نام دانشجویان مقطع کاردانی که تا 30 بهمن ماه فارغ التحصیل می شوند، نیز بلامانع است.

رشته های مورد پذیرش دانشجو بدون آزمون در واحدکنگاور درمقطع کارشناسی ناپیوسته:

1-مهندسی کامپیوتر

2-مهندسی تکنولوژی برق - قدرت

3-مهندسی اجرایی عمران

4-حسابداری

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۹ توسط روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در نیمسال دوم92/91 در بیست رشته تحصیلی  بدون آزمون دانشجو  می پذیرد.

خبرگزاری آنا: دکترصمدمومنی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاورگفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور در مقاطع کارشناسی پیوسته ، کاردانی پیوسته وناپیوسته در نیمسال دوم92/91 بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

دکترصمد مومنی افزود: متقاضیان ادامه تحصیل بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور بایستی در سایت مرکز آزمون به نشانی  www.azmoon.org ثبت نام نمایند و ادامه داد این دانشگاه در رشته های کارشناسی پیوسته الهیات ومعارف اسلامی- فقه ومبانی حقوق اسلامی، حقوق، راهنمایی ومشاوره، روانشناسی- اصلاح وتربیت، مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مدیریت دولتی، مهندسی کشاورزی- آب و مهندسی کشاورزی- ترویج وآموزش کشاورزی بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

رییس واحدکنگاور اظهارداشت، این واحد دانشگاهی در رشته های برق صنعتی، برق – الکترونیک عمومی، حسابداری، کامپیوتر، مربی بهداشت مدارس، طراحی دوخت وعمران در مقطع کاردانی پیوسته و رشته های حسابداری، کامپیوتر، برق – الکترونیک، مدیریت بازرگانی و عمران در مقطع کاردانی ناپیوسته نیز برای نیمسال دوم 92/91 بدون آزمون دانشجو می پذیرد. 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۹ توسط روابط عمومی
جدول رشته های پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور

الهيات و معارف اسلامي-فقه و مباني حقوق اسلامي

واحد كنگاور

زن و مرد

حقوق

واحد كنگاور

زن و مرد

راهنمايي ومشاوره

واحد كنگاور

زن و مرد

روانشناسي-اصلاح وتربيت

واحد كنگاور

زن و مرد

مديريت دولتي

واحد كنگاور

زن و مرد

مهندسي كامپيوتر-نرم افزار

واحد كنگاور

زن و مرد

مهندسي كشاورزي-آب

واحد كنگاور

زن و مرد

مهندسي كشاورزي-ترويج و آموزش كشاورزي گرايش آموزش كشاورزي

واحد كنگاور

زن و مرد


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۶ توسط روابط عمومی

خبرگزاری آنا: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۴:۰۰ امروز ۱۶دی ماه آغاز می شود.

ه گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در نشست خبری با اعلام خبر آغاز ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 14 امروز، گفت: ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 14 امروز آغاز می‌شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود برای نیمسال دوم سال جاری بهمن ماه اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون خاطرنشان کرد: این نوع پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار صورت می گیرد و نحوه ارزشیابی و پذیرش براساس معدل کتبی دیپلم خواهد بود.

وی با تأکید بر الزامی بودن داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای ثبت نام در حین دوره، تصریح کد: داوطلبانی که تا 30 بهمن سال جاری بتوانند موفق به دریافت گواهی پیش دانشگاهی شوند، ثبت نام و ادامه تحصیل آنها بلامانع خواهد بود.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درخصوص انتخاب رشته گفت: متقاضیان می توانند نسبت به انتخاب چهار رشته/شهر از یک مجموعه اقدام کنند و انتخاب های مجدد آنها از سایر مجموعه های امتحانی نیز محدودیتی ندارد.

اقبالی بابیان اینکه داوطلبان پس از انتخاب رشته و تأیید آن در سایت، باید کد پیگیری را دریافت کرده و تا زمان اعلام نتایج آن را نزد خود حفظ کنند، اظهار داشت:  پذیرش دانشجو در این دوره تنها برای نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 معتبر بوده و پذیرفته شدگان امکان ثبت نام با تأخیر در نیمسال های بعدی را نخواهند داشت.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد افزود: ظرفیت پذیرش 220 هزار نفر خواهد بود و شامل 5 هزار رشته /شهر است.

وی تاکید کرد: حذف آزمون شامل رشته های پزشکی و شهر تهران نمی شود و تفاوتی بین شهریه پذیرفته شدگان بدون آزمون و با آزمون نیست.

ثبت نام دوره‌های کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی همچنان ادامه دارد

اقبالی ادامه داد: ثبت نام برای دوره جدید در نیمسال دوم مقطع کاردانی بدون آزمون (کاردانی پیوسته و ناپیوسته) دانشگاه آزاد اسلامی همچنان ادامه دارد و داوطلبان می توانند به سایت مرکز آزمون به آدرس اینترنتی www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۶ توسط روابط عمومی

خبرگزاری آنا: ثبت نام دوره جدید و برای نیمسال دوم کاردانی بدون آزمون (کاردانی پیوسته و ناپیوسته) دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار آنا، مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: ثبت نام از صبح روز یکشنبه مورخ سوم دی ماه سال 91 برای بدون آزمون مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته آغاز شده و داوطلبان می توانند به سایت مرکز آزمون به آدرس اینترنتی www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

این دسته متقاضیان می توانند پس از ثبت نام در سایت و ظرف 3 روز بعد از ثبت اینترنتی به واحدهای موردنظر مراجعه کنند، تا ثبت نام آنها در واحد بصورت قطعی صورت گیرد.
کلاسهای متقاضیان مقطع کاردانی از بهمن ماه سال جاری آغاز می شود و داوطلبان می توانند تحصیل خود را از همین امسال آغاز کنند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۳ توسط روابط عمومی
ثبت‌نام بدون آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سایت www.azmoon.org همچنان ادامه دارد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، داوطلبان مقطع کاردانی پیوسته می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت‌‌نام اولیه خود اقدام کرده و سپس به واحدهای مربوطه دانشگاهی مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش داوطلبان در نظر داشته باشند که رشته انتخابی باید متناظر با مدرک دیپلم آنها باشد و تنها رشته تربیت بدنی از این قاعده مستثنی است.

در پایان به داوطلبان توصیه می‌شود با توجه به محدودت ظرفیت واحدهای دانشگاهی، هر داوطلب هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کند تااین فرصت از بین رود.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۰۲ توسط روابط عمومی

تاريخ حذف واضافه كليه رشته ها در واحد كنگاور

سه شنبه ۱۱/۷/۹۱

چهارشنبه ۱۲/۷/۹۱


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۷/۰۲ توسط روابط عمومی

ازسوی معاونت آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی92- 91 اعلام شد.

وحید نجفی معاون آموزشی و دانشجویی این دانشگاه گفت: آغاز انتخاب واحدنیمسال اول تحصیلی92-91 این واحددانشگاهی برای گروه علوم انسانی از روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه لغایت روز یکشنبه نوزدهم شهریورماه سالجاری و انتخاب واحدگروه فنی ومهندسی از روز شنبه هجدهم شهریورماه لغایت روز پنجشنبه بیست وسوم شهریورماه می باشد.  معاون آموزشی ودانشجویی دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور شروع کلاسها را شنبه بیست وپنجم شهریورماه و پایان کلاسها را بیست ویکم دیماه سال91 اعلام کرد.

وی تصریح کرد:زمان امتحانات پایان ترم ازروز یکشنبه بیست وچهارم دی آغاز و به مدت دوهفته ادامه خواهد داشت.وحید نجفی خاطرنشان کرد: دانشجویان می توانند همانند سال های گذشته از طریق مراجعه به سایت http://95.82.102.5 نسبت به انتخاب واحد خود در زمان اعلام شده اقدام نمایند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۱۳ توسط روابط عمومی

دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوردرشش رشته کارشناسی ناپیوسته زیردانشجو می پذیرد.

 علاقمندان به تحصیل دراین دانشگاه که درآزمون مشترک کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 91 شرکت کرده‌اند می توانند ازتاریخ 12/06/91 لغایت 18/06/91 درسایت مرکزآزمون به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته های ذکرشده اقدام نمایند.

مهندسی تکنولوژی برق – قدرت(40143)

مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر(41013)

مهندسی اجرایی عمران(70402)

علمی کاربردی حسابداری(21307)

مهندسي تكنولوژي صنايع نساجي(۴۰۸۱۷)

مهندسي آبياري(۵۰۳۰۱)

زمان اعلام نتایج نهایی این آزمون پایان شهریور خواهد بود.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۱۲ توسط روابط عمومی

دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوردررشته های ذیل درمقاطع کارشناسی و کاردانی  بدون کنکور برای ترم مهرماه سال تحصیلی 92/91 دانشجومی پذیرد.

مقطع کارشناسی پیوسته:کلیه رشته ها از جمله حقوق، مدیریت دولتی، فقه ومبانی حقوق اسلامی، روانشناسی- اصلاح وتربیت، راهنمایی ومشاوره و مهندسی نرم افزارکامپیوتر

مقطع کاردانی پیوسته وناپیوسته: کلیه رشته ها از جمله کامپیوتر، الکتروتکنیک- برق صنعتی، الکترونیک، حسابداری، عمران، طراحی دوخت، بهداشت مدارس، اموربانکی، مدیریت بازرگانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 47 - 2242542 (0837) داخلی های 114- 115-117 تماس حاصل فرمایید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۰۸ توسط روابط عمومی

با صدور حكمی از سوی دكتر بهمن یزدی صمدی رئیس منطقه‌ی 11 دانشگاه آزاد اسلامی، سرپرست معاونت آموزشی و دانشجویی واحدکنگاورمنصوب گردید.

به پیشنهاد دکترصمد مومنی رییس واحدکنگاور و موافقت دکتر بهمن یزدی صمدی رییس منطقه یازده دانشگاه آزاد اسلامی  و با صدورحكمی،  وحید نجفی عضو هیأت علمی این واحد دانشگاهی به عنوان سرپرست جدید معاونت آموزشی و دانشجویی واحدکنگاور معرفی و منصوب شد.گفتنی است وحید نجفی دارای مدرک کارشناسی ارشدزبان انگلیسی است واز سال 1387عضو هیات علمی واحدکنگاور می باشد.            


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۰۷ توسط روابط عمومی

تقویم آموزشی ترم تابستان سال تحصیلی 91- 90 دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور اعلام شد.

تقویم آموزشی ترم تابستان سال تحصیلی 91- 90 دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور اعلام شد.

حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاورگفت: تقویم آموزشی ترم تابستان سال تحصیلی 91- 90 دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور از سوی دفتر معاونت آموزشی این واحددانشگاهی اعلام گردید.

حسن نژاد افزود: انتخاب واحد کلیه رشته های این واحد دانشگاهی از هفدهم تیرماه شروع وتا بیست وسوم تیر ادامه می یابد.

وی با بیان اینکه انتخاب واحد تمامی دانشجویان اینترنتی واز طریق پورتال http://95.82.102.5انجام می شود تصریح کرد دانشجویان از مراجعه حضوری بابت انتخاب واحد به دانشگاه خودداری نمایند.

مسئول روابط عمومی واحدکنگاور شروع کلاسها را بیست وچهارم تیرماه عنوان کرد وادامه داد پایان کلاسهای ترم تابستان    بیست وهشتم مردادماه خواهد بود. حسن نژاد شروع امتحانات پایان ترم تابستان واحدکنگاور را از اول شهریور ماه به مدت یک هفته بیان کرد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۰۴ توسط روابط عمومی

 به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره ی فیلسوف ومتفکر بزرگ، استاد شهید مرتضی مطهری و روز استاد مراسم تجلیل از مقام استادان در دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور برگزارشد.

دکتر صمد مومنی رییس واحدکنگاور ضمن تبریک روز معلم وگرامیداشت یاد و نام معلم شهید علامه مرتضی مطهری گفت: رسالت معلم همان رسالت خداوند وانبیاء الهی بربندگان وهدایت بشر به سوی کمال،روشنایی، سعادت و دوری از گناه است وافزود اولین معلم خداوند است و اولین سخنی که با پیامبران داشته صحبت از علم وعلم اندوزی است.

رییس واحدکنگاوربیان داشت نامگذاری سالروز شهادت استادمرتضی مطهری یادور این است که برای مرد بزرگواری چون اوهمواره شان معلمی ارجح تراز شئون دیگر است واستادمطهری نمونه واقعی معلمینی است که ادامه دهنده راه پیامبران الهی بوده است.

وی درادامه به تبیین جایگاه واقعی استاد ودانشجو ونقش معلم در تعلیم وتربیت وارتقاء علمی واخلاقی دانشجویان اشاره کرد.

دکتر مومنی خاطر نشان کرد الگو برداری از استاد مطهری یکی از لوازم مهم در فضای کنونی دانشگاههاست  وتصریح کرد با توکل به لطف بی پایان الهی امیدواریم در راه اعتلای اندیشه های مطهر شهید مرتضی مطهری گام برداریم. گفتنی است در پایان مراسم با اهدا لوح وجوایزی از زحمات اساتید تشکر و قدر دانی بعمل آمد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۱۴ توسط روابط عمومی

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 91-90 دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور اعلام شد.

حسین حسن نژاد مسئول روابط عمومی واحدکنگاور درخصوص انجام انتخاب واحد نیمسال دوم گفت:انتخاب واحد از هفدهم بهمن ماه شروع وتابیست ودوم ادامه خواهد داشت وافزود انتخاب واحد تمامی دانشجویان اینترنتی واز طریق پورتال  94.241.184.199 انجام می شودودانشجویان از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

حسن نژاد تصریح کرد: کلاسها ازبیست وسوم بهمن ماه شروع و تابیستم خرداد ماه سال 91 ادامه خواهد داشت. مسئول روابط عمومی واحدکنگاور زمان حذف واضافه را دوم وسوم بهمن اعلام نمود و بیان داشت: زمان برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال دوم ازبیست ویکم خردادماه آغاز و به مدت دو هفته برگزار می گردد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۲ توسط روابط عمومی

 دکتر صمدمومنی ریاست واحدکنگاور گفت: كليه تمهيدات لازم در جهت برگزاري هرچه بهتر امتحانات پایان ترم پيش بيني شده است و بیان داشت امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۰ این دانشگاه از هفدهم دی ماه آغاز می شود.

وی افزود:امتحانات پایان ترم کلیه رشته های  مختلف دانشگاه آزاداسلامی واحد کنگاور از تاریخ هفدهم دی ماه  سالجاری آغاز و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

مومنی یادآور شد: دانشجویان می تواننداز تاریخ دهم لغایت شانزدهم دی ماه جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود از طریق سایت94.241.184.199 اقدام نمایندوپس از پایان امتحانات نیزبا مراجعه به همین سایت ازوضعیت نمرات خود مطلع گردند.

لازم به ذکر است در حال حاضردر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور بیش از1450 دانشجودر مقاطع کارشناسی پیوسته وناپیوسته و کاردانی پیوسته وناپیوسته درحال تحصیل می باشند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۰ توسط روابط عمومی

 یک رشته جدیددر مقطع کارشناسی پیوسته به رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر صمد مومنی ریاست واحدکنگاور ضمن اعلام این خبرگفت: با تلاش ها و پيگيري هاي مستمرمسئولين دانشگاه آزاد اسلامي واحدکنگاوررشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار در مقطع کارشناسی پیوسته به تصویب وزارت علوم، تحقیقات وفناوری رسیده است.ریاست واحدکنگاور افزود:با تصویب این رشته تعداد رشته های مصوب این واحد دانشگاهی به 42 رشته در مقاطع مختلف کارشناسی پیوسته وناپیوسته وکاردانی پیوسته وناپیوسته رسیده است.دکترصمد مومنی در ادامه بیان داشت: این واحددانشگاهی از طریق آزمون کارشناسی ناپیوسته که در بیست وپنجم آذر ماه سالجاری برگزارمی شود برای ترم بهمن ماه در چهار رشته کامپیوتر، حسابداری، برق و عمران دانشجو می پذیرد.

ریاست واحدکنگاور اظهار داشت: علاقمندان به تحصیل در این واحددانشگاهی می توانند از 18 آبان ماه 90 نسبت به تهیه دفترچه از طریق دفاتر پستی و یا سایت www.azmoon.org  اقدام به ثبت نام نمایند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۱۸ توسط روابط عمومی

دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوردررشته های حقوق،مدیریت دولتی،روانشناسی،راهنمایی ومشاروه ومهندسی کامپیوتر درمقطع کارشناسی پیوسته  بدون کنکوردانشجو می پذیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های47- 2242542 (0837) داخلی های 114- 117 تماس حاصل فرمایید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۱۲ توسط روابط عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور در نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 بدون کنکور در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشجو می پذیرد.

 به گزارش روابط عمومی، دکترصمد مومنی ریاست واحدکنگاورضمن اعلام این خبرگفت: علاقه مندان  می توانند با در دست داشتن مدارک لازم در رشته های کارشناسی پیوسته مدیریت دولتی، فقه ومبانی حقوق اسلامی،روانشناسی- اصلاح وتربیت، راهنمایی ومشاروه، مهندسی آب، مهندسی کشاورزی- ترویج وآموزش کشاورزی ثبت نام کنند.

دکترمومنی افزود: علاقمندان به ادامه تحصیل در رشته های کامپیوتر، الکتروتکنیک- برق صنعتی، الکترونیک، حسابداری، عمران، طراحی دوخت، بهداشت مدارس، ادبیات نمایشی، امور بانکی، مدیریت بازرگانی در مقطع کاردانی پیوسته وناپیوسته می توانند در این واحددانشگاهی ثبت نام نمایند.

 ریاست واحدکنگاور اظهار داشت: داوطلبین و علاقمندان به ثبت نام درشته های مذکور جهت ثبت نام و تکمیل مدارک به اداره آموزش واحد واقع درکنگاور جنب بزرگراه کرمانشاه همدان دانشکده فنی ومهندسی مراجعه و یاجهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 47-2242542 (0837) داخلی 114یا 117  تماس حاصل نمایند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۰۶ توسط روابط عمومی

دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاوردررشته های ذیل درمقطع کارشناسی پیوسته  بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

1- حقوق

2-مدیریت دولتی

3- فقه ومبانی حقوق اسلامی   

4-روانشناسی- اصلاح وتربیت

5-راهنمایی ومشاروه 

 6-مهندسی آب

 7-مهندسی ترویج وآموزش کشاورزی

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 47  - 2242542 (0837)  داخلی های 114- 117 تماس حاصل فرمایید.  


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۰۴ توسط روابط عمومی

باموافقت و تصویب وزارت علوم،تحقیقات وفن آوری سه رشته جدید دردانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور تاسیس و به تصویب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی،حسین حسن نژاد مدیر روابط عمومی این دانشگاه گفت: با پیگیریها و تلاشهای صورت گرفته ریاست واحدومعاونت آموزشی، سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ناپیوسته دردانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور با موافقت وزارت علوم و تحقیقات تاسیس و به تصویب نهایی رسیده است.

حسن نژاد افزود:رشته های تصویب شده شامل مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران و مهندسی برق می باشدو با پیگری های بعمل آمده توسط ریاست واحد انشاا...  برای ترم مهرماه سال تحصیلی جاری بصورت تکمیل ظرفیت دانشجو می پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون با تصویب سه رشته فوق، مجموع رشته های مصوب واحدکنگاوربه 41 رشته رسیده است.

گفتنی است دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور دارای  بیش از1300 دانشجو در مقاطع مختلف کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی پیوسته و ناپیوسته می باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۰۶/۲۹ توسط روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی واحد کنگاور:آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي همزمان با سراسر كشور روز جمعه مورخ 18/6/90 در دانشكده فني و مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي واحدکنگاور در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید. دكتر صمد مومنی رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحدکنگاور نیزاز نحوه برگزاري اين آزمون در دانشكده فني و مهندسي بازديد کرد.لازم به ذکر است واحد کنگاور برای نیمسال اول تحصیلی 91/90 در مقطع کاردانی بدون کنکور دانشجو می پذیرد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۰۶/۱۹ توسط روابط عمومی

آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاداسلامی فردا جمعه ۱۸/۶/۹۰ در دونوبت صبح وبعدازظهر در دانشگاه آزاداسلامی واحد کنگاور برگزار می گردد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۱۷ توسط روابط عمومی

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور از پذیرش بدون کنکور دانشجو در این واحد دانشگاهی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی ، حسین حسن نژاد ضمن اعلام این خبر گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوراز بین دارندگان مدارک دیپلم کاردانش و فنی حرفه ای و پیش دانشگاهی برای نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

وی افزود: این دانشگاه در رشته های کامپیوتر، الکتروتکنیک برق صنعتی، الکترونیک، حسابداری، عمران، طراحی دوخت، بهداشت مدارس، ادبیات نمایشی، امور بانکی، مدیریت بازرگانی و... پذیرای داوطلبان علاقمند است.

 حسن نژاد اظهار داشت : علاقمندان واجد شرایط به تحصیل در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک به اداره آموزش واحدکنگاور مراجعه نمایند ویا جهت کسب اطلاعت بیشتر با شماره تلفن های 2242547 و 2242545 (0837) داخلی 114یا 117 تماس حاصل فرمایند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۱۴ توسط روابط عمومی

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 91-90 این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی ؛ مهندس عزیزاله رحمتی معاون آموزشی ودانشجویی واحدکنگاور درخصوص انجام انتخاب واحد نیمسال اول گفت:انتخاب واحد از دوازدهم شهریور ماه شروع وتا هفدهم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه انتخاب واحد تمامی دانشجویان اینترنتی واز طریق پورتال 94.241.184.199انجام می شود، تصریح کرد:شروع کلاسها از بیست وششم شهریورماه وپایان کلاسها شانزدهم دی ماه می باشد.

رحمتی زمان حذف واضافه را بیست ونهم لغایت سی ویکم شهریور اعلام نمود و بیان داشت: زمان برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال اول از هفدهم دی ماه آغاز وتا سوم بهمن ادامه خواهد داشت.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۰۷ توسط روابط عمومی

دانشگاه آزاداسلامی واحدکنگاور در رشته های ذیل درمقطع کاردانی بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

کامپیوتر، الکتروتکنیک برق صنعتی، الکترونیک، حسابداری، عمران، طراحی دوخت، بهداشت مدارس، ادبیات نمایشی، امور بانکی، مدیریت بازرگانی و...

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2242547 و 08372242545 داخلی های 114 و117 تماس حاصل فرمایید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۰۶ توسط روابط عمومی

ارائه 24 مقاله توسط اعضای هیأت علمی واحد کنگاور در سه ماهه اول سال

 اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاوردرگروههای مختلف آموزشی موفق به ارائه24 مقاله درمجلات و همایش های داخلی شدند.

به گزارش روابط عمومی: پیمان تباری رییس اداره پژوهش دانشگاه کنگاور اعلام نمود: از این تعداد مقالات، 3 مقاله در مجلات ISI، دومقاله در مجلات علمی پژوهشی، 5 مقاله درهمایش های ملی و 14 مقاله نیز در همایش های منطقه ای توسط  اعضای هیات علمی واحدکنگاوردرسه ماهه اول سالجاری ارائه شده است.

برگزاری آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور

به گزارش روابط عمومی، آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاداسلامی در اول مرداد ماه سال جاری در دانشکده فنی ومهندسی  برگزار می شود.

در این آزمون بیش از220 نفر در ده رشته: «مربی بهداشت مدارس،علمی کاربردی حسابداری،الکترونیک(الکترونیک عمومی)، الکتروتکنیک(برق صنعتی)،الکتروتکنیک(تاسیسات الکتریکی)،ساختمان(کارهای عمومی ساختمان)، صنایع نساجی،کامپیوتر(نرم افزار)،امورزراعی و باغی (تکنولوژی تولیدات باغی)و طراحی و دوخت » جهت ورود به دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور به رقابت خواهند پرداخت.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۰۴/۲۸ توسط روابط عمومی

آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی واحدکنگاور همزمان با سایر واحدهای دانشگاه آزاداسلامی سراسر کشور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی : آزمون سراسری غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در 4 نوبت صبح و عصر در روزهای شانزدهم و هفدهم تیرماه سال جاری در واحدکنگاور برگزار گردید.در این چهار نوبت بیش از 400 داوطلب با هم به رقابت پرداختند .


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۰۴/۱۸ توسط روابط عمومی